Vojta Koritenský

Osobní trenér, výživový poradce

Něco o mně
Jsem profesionální kulturista, dlouhodobě působím jako osobní trenér a člen Extrifitteamu. Vytvářím nejlepší možné zázemí našeho gymu a pomáhám klientům s osobním progresem. Rád pomohu s tréninky i jídelníčkem za účelem nejlepších výsledků klienta. Věnuji se také sportovcům se závodními ambicemi. Mé významné úspěchy jsou 1. místo Mistrovství Světa NABBA 2010, 1. místo Arnold Classic am. Europe 1. místo Olympia am. Europe 2014, 1. místo DALLAS PRO 2016 men´s 212lb (kvalifikace na Mr. Olympia), 16. místo Mr. Olympia 2016 .

Tomáš Kašpar

Osobní trenér, výživový poradce

Něco o mně
Jsem profesionální kulturista federace IFBB s trenérskou licencí kulturistiky a fitness sportů 2. tř. Rád předám zkušenosti z přípravy v amatérské i profesionální divizi. Pomohu s hubnutím, nabíráním svalů, tréninkovým plánem a jídelníčkem, osobním a online coachingem nebo přípravou na závody. Mé největší úspěchy jsou 2. místo na Arnold Classic Amateur Europe v Madridu – kat. nad 100 kg, 2. místo na Grand Prix Fitness House St. Petersburg, 1. místo na Ben Weider Diamond Cup – kat. do 95 kg. V kategorii open IFBB PRO 4. místo na Nordic pro 2016 a 5. místo na Arnold Classic Sount America 2017.

Vlasta Kužel

Osobní trenér, výživový poradce

Něco o mně
Jsem sportovec na profesionální úrovni, dlouhodobě působím jako osobní trenér a člen Extrifitteamu. Posilovna je mým druhým domovem a s klienty dosahuji individuálních cílů. S cvičením mám mnoho zkušeností. Sám cvičím více jak 25let. Jsem 6 x držitelem World champion, 2 x Europe champion, 7 x National champion a světových rekordů v Bench – press RAW ve čtyřech federacích. U sebe i svých klientů se řídím mottem: „Jdi si za tím co chceš a dokážeš to!“

Bára Burešová

Trenérka fitness pro začátečníky i pokročilé

Něco o mně
Jsem osobní trenérka fitness pro začátečníky i pokročilé se zaměřením na individuální potřeby každého klienta. Pomohu se správnou technikou volných cviků nebo při cvičení na strojích a sestavením vhodného tréninkového plánu. Na základě tělesné diagnostiky In Body sestavuji efektivní jídelníčky pro redukci tuků nebo nabírání svalové hmoty. S klienty pracuji dlouhodobě, kontroluji jejich kondici a upravuji plány dle výsledků.

Daniel Hejduk

Osobní trenér, výživový poradce

Něco o mně
Cvičení a zdravému životnímu stylu se věnuji dlouhou řadu let a nejsem zastáncem drastických přístupů a diet. Dle individuálních potřeb a kondice pomohu k celkové změně životního stylu. Sestavím cvičební a stravovací plán, naučím správnou techniku cviků, budu kontrolovat výsledky a upravovat plány. Rád předám znalosti z trenérských kurzů na vojenské univerzitě v USA, které mi v různých přístupech „otevřely“ oči.

Lucie Poživilová

Fyzioterapeutka, trenérka II. třídy kulturistiky a fitness

Něco o mně
Jsem fyzioterapeutka a osobní trenérka II. třídy kulturistiky a fitness. Jako fyzioterapeutka působím, od dokončení odborného vzdělání, 26 let a z mé praxe se držím také motta: „Cvičit se dá v každém věku a s jakýmkoliv zdravotním omezením.“ Závodní zkušenosti jsem získala např. na ME 2017 a vytrvalou práci zúročila na Mistrovství České republiky, kde jsem získala titul Mistryně České republiky 2017 v kategorii physique.

Jarda Vácha

Osobní trenér, výživový poradce

Něco o mně
Jsem osobní trenér pro klienty, kteří se snaží zhubnout, zpevnit postavu a zlepšit kondici i pro klienty se závodními ambicemi. Po osobní domluvě rád sestavím také jídelníček nebo tréninkový plán. Svým klientům se snažím plně věnovat a zodpovím jakýkoliv dotaz. Mé závodní ambice mi přinesly tyto úspěchy – Mistr světa ve Federaci GPC Bench press Raw, 3. místo na Mistroství Světa ve federaci Wuap, Držitel 2 národních rekordů v Bench press raw.

Nikol Keprtová

Osobní trenérka, výživová poradkyně, lektorka pózování

Něco o mně
Jsem osobní fitness trenérka se závodními zkušenostmi a úspěchy v kategorii IFBB bikini fitness. Konkrétně 6. místo Daimond cup Ostrava, 5. místo na MČech, 7. místo na MČR.Závodění se věnuji 2 roky a mám za sebou i mezinárodní závody. Ráda pomohu zájemcům s osobními tréninky a tréninkovými lány, jídelníčky na míru, přípravou na závody a závodním pózování.

Jirka Benda

Osobní trenér, výživový poradce

Něco o mně
Výkonnostní posun a správně uzpůsobená strava je pro mně životním stylem. Dokáži pomoci s formováním postavy, nabíráním svalové hmoty a redukcí tuku, zlepšením fyzické kondice a síly, jídelníčky a tréninkovými plány i přípravou na kulturistické závody. Sám jsem dosáhl několika úspěchů – 3. místo na Mistrovství Čech juniorů 2016, 3. na místo Mistrovství České republiky juniorů 2016 a 4. místo na Mistrovství Čech mužů 2017.

Gabča Doležalová

Trenérka skupinových lekcí

Něco o mně
Jsem trenérka skupinových lekcí zaměřených na procvičení celého těla. Ráda pomáhám lidem, kteří chtějí zlepšit svou fyzickou i psychickou kondici. Díky kruhovému tréninku s klienty dosáhneme zábavnou formou vysoké intenzity cvičení, která vede k efektivnímu spalování tuků. Relaxační skupinové lekce jsem si oblíbila na protažení celého těla a načerpání nové energie.

Mirek Vítek

Powerlifter, osobní trenér

Něco o mně
Jsem profesionální Powerlifter a člen Extrifit týmu. Cvičení se věnuji přes 20 let. Pomáhám redukovat tuky, nabírat svaly a rád dopřeji klientům zážitek z pořádného silového tréninku. Zájemce naučím velmi důležitou správnou technikou u hlavních cviků. Mé významné úspěchy jsou 3 x Worldchampion Deadlift, Mistr republiky Deadlift 2016, National record Wuap Deadlift, 2. místo MČR Deadlift 2017 GPC.
Cena lekce dle individuální domluvy.

Ester Tapley

Lektorka Yogy, Poweryogy

Něco o mně
Jsem akreditovaná instruktorka Poweryogy a zkušenosti s vedením skupinových i individuálních lekcí mám od r. 2011. Ve své praxi upřednostňuji fyzioterapeutický přístup, který pomůže od bolestí zad, napraví špatné držení těla či zatuhlosti páteře a další svalové dysbalance. Poweryoga je dokonalé protažení a posílení – včetně vnitřního stabilizačního sytému, tzv. core – v součinnosti s dechem. Dynamický trénink celého těla, jehož jednoduchost a funkčnost nadchne každého během prvních minut tréninku! Bolesti zad ráda odblokuji manuálně i pomocí masáže.

PIŠTE NÁM SVOJE DOTAZY!